PL

UWARZ SOBIE: The Alchemist

27 sierpnia 2019

Król rewolucji, ikona kraftu, piwo na miarę naszych czasów. American IPA. Specjalnie dla Was przedstawiamy, jakbyśmy ją sklecili w domu. (więcej…)
Czytaj więcej

UWARZ SOBIE: PIG DIFFERENCE

26 czerwca 2019

Pierwsza edycja konkursu Uwarz Sobie zmierza ku szczęśliwemu finałowi. Piwo wkrótce ukaże się na rynku, ale Wy już teraz możecie sami zmajstrować to, co przygotował jego zwycięzca – Mateusz Małż.
Czytaj więcej

UWARZ SOBIE – Konkurs dla piwowarów domowych!

19 października 2018

Chcesz zmierzyć się z naszym Red IPA The Butcher i wygrać cenne nagrody? Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w naszym konkursie na najlepszą wariację tego piwa! (więcej…)
Czytaj więcej

UWARZ SOBIE: The Waiter

18 stycznia 2018

Komu czekoladę w płynie, komu? A może wolicie zrobić ją własnymi siłami? Jeśli tak, podajemy Wam na tacy gotowy przepis na sprawdzonego Kelnera. (więcej…)
Czytaj więcej

UWARZ SOBIE: The Fighter

30 października 2017

Chcieliście mocny cios? Proszę bardzo. Przed Wami gorzki jak diabli i mocny jak cios pięścią The Fighter. (więcej…)
Czytaj więcej

UWARZ SOBIE: THE DEALER

27 czerwca 2017

Pale Ale - niby prościej być nie może, ale my jak zwykle utrudniamy sobie zabawę nieco kombinując z zasypem i chmieleniem. Handluj z tym! (więcej…)
Czytaj więcej

UWARZ SOBIE: THE GRAVEDIGGER

7 lutego 2017

Jak Grabarz musi się namachać łopatą w czasie kopania grobu, tak Ciebie czeka sporo pracy przy warzeniu piwa The Gravedigger. Warto, ponieważ efektem będzie rasowy Russian Imperial Stout.
Czytaj więcej

UWARZ SOBIE: THE LUMBERJACK

20 grudnia 2016

Siekiera w ruch - pora rozłupać kolejną tajemnicę Brokreacji! Oto receptura na naszego ciemnego klasyka - American Rye Stout The Lumberjack. (więcej…)
Czytaj więcej

UWARZ SOBIE: The Butcher

16 sierpnia 2016

Do tej pory to Butcher rozbierał (świnie), teraz przyszła pora, by i jego rozłożyć na części pierwsze. Sprawdźcie, jak przygotować nasze Red IPA w domu. (więcej…)
Czytaj więcej